Виготовлення Друкованих Плат

 

1-12  Шарів

Виготовлення за 1 день

35 Років досвіду

Графік роботи

 

Графік роботи:
Пн-Пт: з 7:30 до 16:00
Сб, Нд: вихідний

 

1-12  Шарів

Виготовлення за 1 день

35 Років досвіду

Графік роботи

 

Графік роботи:
Пн-Пт: з 7:30 до 16:00
Сб, Нд: вихідний

ПРО КОМПАНІЮ

Про компанію - PCBETAL

Ми працюємо на ринку виробництва друкованих плат понад 50 років!

ТОВ «РСВ ETAL» – це сучасне підприємство, яке здійснює цілий комплекс послуг, пов’язаних з виробництвом і монтажем друкованих плат.
Ми пропонуємо нашим клієнтам різні варіанти виробництва друкованих плат, в залежності від потреб та специфіки замовлення: від найпростіших – до складних і нестандартних друкованих плат.

ЧОМУ СПІВПРАЦЮВАТИ З НАШИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ВИГІДНО ?

– ЛІНІЙКА ТОВАРІВ.


На даний час, технологічні можливості виробництва дозволяють випускати друковані плати до 20 шарів, а також друковані плати на алюмінієвій основі.
Лінійка продукції, що випускається, доповнена мембранними клавіатурами на жорсткій та гнучкій основі, лицьовими панелями.
При необхідності і за бажанням замовника здійснюється ручний або автоматизований монтаж друкованих плат і комплектація компонентами.
Для SMD монтажу,пропонуємо виготовлення трафаретів для нанесення паяльної пасти.
Виготовляємо маркувальні шильники із склотекстоліту або пластику.

– МАТЕРІАЛИ І ТЕХНОЛОГІЇ

На нашому виробництві використовуються високоякісні матеріали виробників ISOLA, NAN YA, ROGERS, Mac Dermid, SERICOL, SEFAR.
Продукція випускається виготовляється за технологією ATOTECH

– ВИРОБНИЧА БАЗА

Вся продукція виготовляється з використанням високоточного імпортного обладнання. Це дозволяє нам не тільки втілити найсміливіші рішення замовників, але і домогтися максимальної якості продукції, що випускається.

Автоматизація технологічних процесів, дозволяє практично повністю виключити вплив людського фактора на виробництво.

Відповідно директиві RoHS, на виробництві впроваджена і працює технологія фінішного покритя іммерсійнима оловом (розробка компанії «ATOTECH»).

– ТРУДОВІ РЕСУРСИ

Висококваліфіковані фахівці в області технологій виробництва та управління забезпечують випуск продукції з використанням новітніх матеріалів і хімікатів, створюючи тим самим якісний готовий продукт.

– ПОСТІЙНІ ЗАМОВНИКИ

Ми працюємо індивідуально з кожним замовником, і прагнемо реалізувати всі його побажання та вимоги. Замовлення завжди виконується якісно, без порушення терміну виготовлення!

Ми пишаємось нашими замовниками і довірою до нас.

Ми прагнемо довгострокового співробітництва і будемо раді бачити Вас в числі наших партнерів!